Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

September
1 25.09.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
2 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
3 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
4 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
5 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
6 28.09.2019 (Sat) Tirdziņš Cēsu Rožu Laukumā (Cēsu novads)
7 28.09.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
8 29.09.2019 (Sun) Pierobežas Rudens Gadatirgus Apē (Apes novads)
9 29.09.2019 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
10 02.10.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
11 03.10.2019 (Thu) - 05.10.2019 (Sat) Lauksaimniecības Un Meža Tehnika. Lauku Sēta 2019 (Ķekavas novads)
12 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
13 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
14 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
15 05.10.2019 (Sat) Dobeles Ābolu Svētku Tirgus (Dobeles novads)
16 05.10.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
17 05.10.2019 (Sat) Hercoga Jēkaba Gadatirgus Kuldīgā (Kuldīgas novads)
18 09.10.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
19 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
20 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
21 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
22 12.10.2019 (Sat) Simjūda Gadatirgus Valmierā (Valmiera)
23 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
24 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
25 12.10.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
26 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
27 16.10.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
28 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
29 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
30 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
31 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
32 19.10.2019 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
33 19.10.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
34 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
35 23.10.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
36 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
37 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
38 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
39 26.10.2019 (Sat) - 27.10.2019 (Sun) Zooexpo 2019 (Rīga)
40 26.10.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
41 30.10.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
November
42 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
43 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
44 02.11.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
45 06.11.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
46 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
47 08.11.2019 (Fri) - 10.11.2019 (Sun) Baltic Beauty 2019 (Rīga)
48 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
49 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
50 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
51 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
52 09.11.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
53 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
54 13.11.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
55 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
56 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
57 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
58 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
59 16.11.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
60 20.11.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
61 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
62 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
63 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
64 23.11.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
65 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
66 24.11.2019 (Sun) Liepājas Ziemassvētku Tirdziņš (Liepāja)
67 27.11.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
68 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
69 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
70 30.11.2019 (Sat) - 01.12.2019 (Sun) Daugavpils Ziemassvētku Tirdziņš (Daugavpils)
71 30.11.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
December
72 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
73 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
74 07.12.2019 (Sat) - 08.12.2019 (Sun) Lielais Rīgas Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
75 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
76 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
77 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
78 08.12.2019 (Sun) Rēzeknes Egles Iedegšana (Rēzekne)
79 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
80 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
81 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
82 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
83 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
84 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
85 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
86 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
87 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
88 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
89 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
90 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
91 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
92 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
93 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)