Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

July
1 17.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
2 17.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
3 19.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
4 19.07.2019 (Fri) - 21.07.2019 (Sun) Dzīres Kuldīgā 2019 (Kuldīgas novads)
5 19.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
6 19.07.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
7 20.07.2019 (Sat) Vasaras Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
8 20.07.2019 (Sat) Balvu Novada Svētku Tirdziņš (Balvu novads)
9 20.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
10 20.07.2019 (Sat) - 21.07.2019 (Sun) 5. Daugavpils Starptautiskais Vēstures Rekonstrukcijas Festivāls "Dinaburg 1812" (Daugavpils)
11 20.07.2019 (Sat) Jūlija Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
12 20.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
13 21.07.2019 (Sun) Vasaras Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
14 24.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
15 26.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
16 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Annas Dienas Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
17 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Positivus (Salacgrīvas novads)
18 26.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
19 27.07.2019 (Sat) Jēkaba Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
20 27.07.2019 (Sat) Sabiles Vīna Svētku Tirdziņš (Talsi Municipality)
21 27.07.2019 (Sat) Valmieras Pilsētas Svētku Tirdziņš (Valmiera)
22 27.07.2019 (Sat) Gulbenes Pilsētas Svētku Tirdziņš (Gulbenes novads)
23 27.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
24 27.07.2019 (Sat) Daugavas Prospekta Ielas Svētki- Gadatirgus (Ikšķiles novads)
25 27.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
26 31.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
August
27 02.08.2019 (Fri) - 03.08.2019 (Sat) Pilsētas Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
28 02.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
29 02.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
30 02.08.2019 (Fri) - 04.08.2019 (Sun) Labadaba 2019 (Siguldas novads)
31 03.08.2019 (Sat) Alūksnes Pilsētas Svētku Tirdziņš (Alūksnes novads)
32 03.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
33 03.08.2019 (Sat) Rēzeknē Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
34 03.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
35 03.08.2019 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
36 03.08.2019 (Sat) Festivāls Bauska Taste 2019 (Bauskas novads)
37 07.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
38 09.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
39 09.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
40 09.08.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
41 10.08.2019 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
42 10.08.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
43 10.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
44 10.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
45 11.08.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
46 14.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
47 14.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
48 16.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
49 16.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
50 17.08.2019 (Sat) Dāliju Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
51 17.08.2019 (Sat) Skolas Preču Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
52 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
53 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
54 17.08.2019 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils municipality)
55 17.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
56 21.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
57 21.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
58 23.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
59 23.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
60 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Tirgus Ventspilī (Ventspils)
61 24.08.2019 (Sat) Nēģu Svētku Tirdziņš Carnikavā (Carnikavas novads)
62 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
63 24.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
64 24.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
65 25.08.2019 (Sun) Skolas Preču Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
66 28.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
67 28.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
68 30.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
69 30.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
70 31.08.2019 (Sat) Skola. Bērnu Pasaule (Daugavpils)
71 31.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
72 31.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
September
73 06.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
74 06.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
75 07.09.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
76 08.09.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
77 13.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
78 13.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
79 14.09.2019 (Sat) Cieceres Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
80 14.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
81 14.09.2019 (Sat) Vitamīnu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
82 14.09.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
83 20.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
84 20.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
85 20.09.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
86 21.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
87 22.09.2019 (Sun) Lielais Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
88 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
89 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
90 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
91 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
92 29.09.2019 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
93 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
94 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
95 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
96 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
97 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
98 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
99 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
100 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
101 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
102 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
103 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
104 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
105 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
106 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
107 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
108 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
109 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
November
110 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
111 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
112 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
113 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
114 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
115 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
116 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
117 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
118 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
119 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
120 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
121 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
122 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
123 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
124 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
125 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
126 24.11.2019 (Sun) Liepājas Ziemassvētku Tirdziņš (Liepāja)
127 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
128 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
129 30.11.2019 (Sat) - 01.12.2019 (Sun) Daugavpils Ziemassvētku Tirdziņš (Daugavpils)
December
130 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
131 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
132 07.12.2019 (Sat) - 08.12.2019 (Sun) Lielais Rīgas Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
133 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
134 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
135 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
136 08.12.2019 (Sun) Rēzeknes Egles Iedegšana (Rēzekne)
137 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
138 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
139 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
140 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
141 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
142 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
143 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
144 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
145 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
146 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
147 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
148 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
149 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
150 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
151 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)