Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

July
1 20.07.2019 (Sat) Mihkli Laat 2019 (Pärnu maakond)
2 20.07.2019 (Sat) Türi Heinakuu Laat (Järva maakond)
3 20.07.2019 (Sat) Paldiski Kutsub Külla - Paldiski Grillfest 2019 (Harju maakond)
4 20.07.2019 (Sat) "Truck Show Estonian Car Club Tuning Show 2019" (Harju maakond)
5 20.07.2019 (Sat) - 21.07.2019 (Sun) "Avatud Talude Päev 2019 Wile Farmis" (Harju maakond)
6 20.07.2019 (Sat) - 21.07.2019 (Sun) "Viimsi Suvelaat 2019" (Harju maakond)
7 20.07.2019 (Sat) Tartu Hansapäevad 2019 (Tartu maakond)
8 21.07.2019 (Sun) Tapa Heinakuu Laat (Lääne-Viru maakond)
9 21.07.2019 (Sun) Värska Suvelaat (Võru maakond)
10 21.07.2019 (Sun) Kollektsionääride Kokkutulek (Harju maakond)
11 25.07.2019 (Thu) - 28.07.2019 (Sun) "Xxvii Viljandi Folk Music Festival" (Viljandi maakond)
12 26.07.2019 (Fri) - 28.07.2019 (Sun) Pärnu Suur Suvelaat (Pärnu maakond)
13 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Saare Laat 2019 (Saare maakond)
14 26.07.2019 (Fri) - 28.07.2019 (Sun) "East Beach Fest 2019" (Ida-Viru maakond)
15 27.07.2019 (Sat) Vi Viljandi Vanavara Ja Käsitöölaat 2019 (Viljandi maakond)
16 27.07.2019 (Sat) Saue Heinakuu Laat (Harju maakond)
17 27.07.2019 (Sat) - 28.07.2019 (Sun) Jäneda Xxviii Talupäevad (Lääne-Viru maakond)
18 27.07.2019 (Sat) "Tallinn Vegfest 2019" (Harju maakond)
19 27.07.2019 (Sat) Uulu Lamba Vest 2019 (Pärnu maakond)
20 27.07.2019 (Sat) Jõgevatreffi Laat Palamusel (Jõgeva maakond)
21 28.07.2019 (Sun) Kohila Heinakuu Laat (Rapla maakond)
22 28.07.2019 (Sun) Südasuvine Kalastuslaat (Harju maakond)
August
23 02.08.2019 (Fri) - 04.08.2019 (Sun) "Pärnu Merepäevad" (Pärnu maakond)
24 02.08.2019 (Fri) - 04.08.2019 (Sun) "Tartu Toidu- Ja Veinifestival 2019" (Tartu maakond)
25 03.08.2019 (Sat) Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat (Harju maakond)
26 09.08.2019 (Fri) - 10.08.2019 (Sat) "Pärnu Xxii Gildipäevad" (Pärnu maakond)
27 10.08.2019 (Sat) - 11.08.2019 (Sun) "Hauka Laat 2019" (Võru maakond)
28 10.08.2019 (Sat) "Tapa Linnapäeva Laat" (Lääne-Viru maakond)
29 10.08.2019 (Sat) Rukkimaarjapäev (Tartu maakond)
30 10.08.2019 (Sat) - 11.08.2019 (Sun) "Haapsalu Maitsete Promenaad 2019" (Lääne maakond)
31 10.08.2019 (Sat) - 11.08.2019 (Sun) "Haapsalu Maitsete Promenaad 2019" (Harju maakond)
32 11.08.2019 (Sun) "Poti Laat" (Rapla maakond)
33 16.08.2019 (Fri) - 18.08.2019 (Sun) Valge Daami Käsitöölaat 2019 (Lääne maakond)
34 16.08.2019 (Fri) - 18.08.2019 (Sun) Põlva Ökofestival Perepäev Ja Laat (Põlva maakond)
35 17.08.2019 (Sat) Narva Suvelaat 2019 (Ida-Viru maakond)
36 17.08.2019 (Sat) Paide Augustilaat (Järva maakond)
37 17.08.2019 (Sat) - 18.08.2019 (Sun) "Xv Kalevipoja Kala-Ja Veefestival" (Jõgeva maakond)
38 17.08.2019 (Sat) Juustufestival 2019 (Lääne-Viru maakond)
39 17.08.2019 (Sat) "Suvelaat" (Ida-Viru maakond)
40 17.08.2019 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat (Harju maakond)
41 17.08.2019 (Sat) Xii Küüslaugufestival 2019 (Jõgeva maakond)
42 17.08.2019 (Sat) Kogukonnafestival Lintes (Põlva maakond)
43 18.08.2019 (Sun) - 19.08.2019 (Mon) Kollektsionääride Kokkutulek (Harju maakond)
44 18.08.2019 (Sun) Kollektsionääride Kokkutulek (Harju maakond)
45 18.08.2019 (Sun) Kostivere Xi Mõisapäeva Laat Eestimaise Käsitöö Ja Toiduga (Harju maakond)
46 20.08.2019 (Tue) Märjamaa Laat (Rapla maakond)
47 24.08.2019 (Sat) - 25.08.2019 (Sun) Lüübnitsa Sibula-Ja Kalalaat (Põlva maakond)
48 25.08.2019 (Sun) "Jäätisepidu 2019 (Tallinna Lauluväljak)" (Harju maakond)
49 31.08.2019 (Sat) Kallaste Kala- Ja Sibulalaat 2019 (Tartu maakond)
50 31.08.2019 (Sat) - 01.09.2019 (Sun) Koolilaat Rocca Al Mare Kaubanduskeskuses (Harju maakond)
September
51 01.09.2019 (Sun) Kristiine Sügislaat 2019 (Harju maakond)
52 05.09.2019 (Thu) - 15.09.2019 (Sun) "Saremaa Toidufestival" (Saare maakond)
53 07.09.2019 (Sat) Jäneda Sügislaat 2019 (Lääne maakond)
54 07.09.2019 (Sat) Tõuloom Ja Sügisnäitus 2019 (Tartu maakond)
55 07.09.2019 (Sat) Tartu Maarjalaat 2019 (Tartu maakond)
56 07.09.2019 (Sat) Lüganuse Maarahvalaat (Ida-Viru maakond)
57 07.09.2019 (Sat) - 08.09.2019 (Sun) Suur Mustamäe Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
58 14.09.2019 (Sat) Paide Septembrilaat (Järva maakond)
59 14.09.2019 (Sat) Kõpu Sügislaat Ja Perepäev 2019 (Viljandi maakond)
60 14.09.2019 (Sat) Suur Sügislaat Ja Vanavara Laat Retro Päeval Männi Pargis (Harju maakond)
61 14.09.2019 (Sat) Türisalu Sügislaat 2019 (Harju maakond)
62 15.09.2019 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
63 15.09.2019 (Sun) "Pirukafest 2019" (Harju maakond)
64 21.09.2019 (Sat) Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
65 21.09.2019 (Sat) "Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat" (Jõgeva maakond)
66 27.09.2019 (Fri) - 29.09.2019 (Sun) "Motoshow 2019" (Tartu maakond)
October
67 12.10.2019 (Sat) Paide Oktoobrilaat (Järva maakond)
68 12.10.2019 (Sat) - 13.10.2019 (Sun) Sügislaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
69 12.10.2019 (Sat) Lõikuspüha (Tartu maakond)
70 28.10.2019 (Mon) Lindora Laat 2019 (Võru maakond)
November
71 09.11.2019 (Sat) Paide Novembrilaat (Järva maakond)
72 09.11.2019 (Sat) - 10.11.2019 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
December
73 06.12.2019 (Fri) - 07.12.2019 (Sat) Jõululaat 2019 (Tartu maakond)
74 07.12.2019 (Sat) Paide Jõulukroon Ja Suur Laat (Järva maakond)
75 07.12.2019 (Sat) Narva Talvelaat 2019 (Ida-Viru maakond)
76 07.12.2019 (Sat) "Talvelaat" (Ida-Viru maakond)
77 07.12.2019 (Sat) - 08.12.2019 (Sun) Jõulukingituste Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
78 13.12.2019 (Fri) - 14.12.2019 (Sat) "Viljandi Käsitöömess" (Viljandi maakond)
79 14.12.2019 (Sat) Tartu Linna Jõululaat 2019 (Tartu maakond)
80 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
2020 June
81 06.06.2020 (Sat) Pandivere Päev 2020 (Lääne-Viru maakond)