Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Tallinn Vegfest 2019"

Põhja puiestee 27a, 10415 Tallinn, Estija, Tallinn

27.07.2019

10:00 - 19:00


TALLINN VEGFEST 2019 - esimene omataoline Eestis! 🐞🐛🐜 Tõelise suvepeo kõigile heade maitsete fännidele toovad teieni Taimetoidumessi korraldajad. 🍔🍦☀️

Esimene Tallinn Vegfest on 27. juulil kell 10-19 Kultuurikatla territoorumil. Festivaliala on jaotatud kaheks: väli- ja siseala. Seega ei heiduta meid ei ere päike ega väike vihmasabin.

Vegfest on kogupereüritus, kus leiab laia valiku vegantooteid ja -toitu, põnevaid etteasteid ja meelelahutust kõigile. Vegfest on välja kasvanud igal novembril Kultuurikatlas toimuvast ülipopulaarsest Taimetoidumessist.

Esinevad Elina Born, Mick Pedaja ja Angeelia Pedaja ning Ingel ja Frank.

Kohal on ka Helitoni pillimeistrid. Heliton on Eestis leiutatud omapärane pill, mida saab kogu festivali vältel ka omal käel proovida.

Avatud on lasteala ja loengutesaal.

Sissepääs festivalialale on 2 eurot.
Täpsema kava avaldame õige pea.

Hoidke pilk teravalt Vegfesti sotsmeedial: Facebookis (Taimetoidumess), Twitteris (https://twitter.com/taimetoidumess) ja Instagramis (https://www.instagram.com/taimetoidumess/)

#tallinnvegfest

http://www.tallinnvegfest.ee

Trader Information

NB! Kaupleja, kui soovid festivalist osa saada, siis registreerimisvormi leiab meie kodulehel: http://www.tallinnvegfest.ee/registreerimine/

Company Information:

Phone +372 5620 1115
Company Website http://www.tallinnvegfest.ee

Contact Person:

Email [email protected]